Euro 2024: Αλβανία – Ισπανία 0-1 και αποκλεισμός για τους Αλβανούς (videos)

Η Ισπανία συνεχίζει στους «16» του Euro 2024 και περιμένει αντίπαλο ως πρώτη του ομίλου, ενώ η Αλβανία τερμάτισε στην τελευταία θέση.

φανταστική ασίστ του Όλμο, ιδανικό διαγώνιο σουτ του Φεράν Τόρες και 0-1 στο 13ο λεπτό

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Τάσος Σταματελόπουλος

Ακολουθήστε στο
Google News το THRYLOS24 και μάθετε πρώτοι όλες τις αθλητικές ειδήσεις

Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο >

Αν. Διαμαντοπουλου: «Όχι σε συνεργασιες, άδικη η επίθεση σε Ανδρουλακη – το ΠΑΣΟΚ δεν έπεισε»

Άννα Διαμαντοπούλου για το ΠΑΣΟΚ: Δεν έπεισε στις εκλογές-Πρέπει να παραμείνει αυτόνομο-Τρομερή η επίθεση κατά Ανδρουλάκη την επομένη των εκλογών«Το

Ειδήσεις

Σε καθαρά αθλητικό πνεύμα ολοκληρώθηκε μία ακόμα πετυχημένη περίοδος, για την Ακαδημία Ποδοσφαίρου “ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ” ! (ρεπορτάζ της Κούλας Πουλασιχίδου )

Η τελετή ολοκλήρωσης της φετινής περιόδου, που πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 27 Ιουνίου 2024 στο Γήπεδο Στρατοπαίδου παρουσία όλων των Αθλητικών

Ειδήσεις

Ολοκληρώθηκαν οι εκπαιδευτικές συναντήσεις γονέων (φωτό) – ONLARISSA.GR Νέα Ειδήσεις Λάρισα

Με επιτυχία ολοκληρώθηκαν από το Δήμο Ελασσόνας οι εκπαιδευτικές συναντήσεις για γονείς, από το τμήμα Κοινωνικής Πρόνοιας-Κέντρο Κοινότητας σε συνεργασία

Ειδήσεις

Αίτηση αποφυλάκισης με «βραχιολάκι» αναμένεται να καταθέσει σήμερα ο Λύτρας – Νέο επεισόδιο με συγκρατούμενο στις φυλακές Κορυδαλλού

Μέχρι σήμερα θα πρέπει να καταθέσει αίτηση αποφυλάκισης ο ποινικολόγος Απόστολος Λύτρας, σύμφωνα με τη διορία των 10 ημερών, η

Ειδήσεις

Επίθεση στο σπίτι της προέδρου του Αρείου Πάγου: Τα πρώτα λόγια του αστυνομικού στους συναδέλφους του

«Ένιωθα να καίγομαι σε χέρια και πρόσωπο» περιγράφει ο αστυνομικός που υπέστη εγκαύματα μετά την επίθεση στο σπίτι της προέδρου